Air Assault 1.3.0.0 (winphone)

Air Assault

Air Assault
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air Assault klasik tarzda bir savaş oyunudur

Air Assault, Windows Phone işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur.

Air Assault'da helikopterimize atlayarak savaşın ortasına dalıyoruz ve düşmanlarımızı yok etmeye çalışıyoruz. Oyunda kendimizi çatışmanın içerisinde bulduktan sonra ülkemizi savunmak için helikopterimizle düşman ordusuna karşı koymalıyız. Düşmanımız ise elindeki bütün gücüyle bize saldırıyor ve üzerimizi savaş uçaklarıi savaş gemileri, tanklar göndererek bizi bombardımana tutuyor. Oyunda görevlerimiz bizi okyanuslardan çöllere, yeşil alanlardan harabelere kadar birçok farklı mekana sürüklüyor ve aksiyonu doya doya yaşatıyor.

Air Assault atari oyunlarının klasik retro oynanış stiline sahip bir oyundur. Oyunda helikopterimiz sağ tarafa doğru ilerliyor ve bize doğru yaklaşan düşmanlara ateş ediyoruz. Birçok farklı düşmanın yanında güçlü bölüm sonu canavarları oyuna heyecan katmakta. Air Assault bize 3 farklı helikopter seçeneği sunmakta. Bununla birlikte helikopterlerimizde birçok farklı silahı da kullanabiliyoruz.

Air Assault'un grafikleri tatmin edici seviyede ve bize mobil cihazlarımızda eğlenceli bir deneyim yaşatıyor.

YORUMLAR