Avea Müzik 1.0.2.0 (winphone)
Avea Müzik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    202

  • Üretici

    Avea Iletisim Hizmetleri A.S.

Avea Müzik, Windows Phone cihazınız için Türkçe olarak bulabileceğiniz en zengin içerikli müzik uygulaması.

Avea Müzik, sevdiğiniz sanatçıların en son albümlerini dinleyebileceğiniz, en yeni video kliplerini izleyebileceğiniz, müzik camiasında olan biteni takip edebileceğiniz zengin içerikli bir Windows Phone müzik uygulaması.

Avea’nın mobil kullanıcılara özel hazırladığı müzik uygulaması diğer tüm müzik servisleri gibi abonelik modeliyle çalışıyor. Lakin ilk ay tüm içerikten ücretsiz olarak faydalanabiliyoruz. Ücretsiz üyeliğimizi başlatmak için dene yazıp 5555’e kısa mesaj atmamız yeterli oluyor. Uygulamanın en beğendiğim özelliği yabancı albümlere de yer vermesi oldu. Biliyorsunuz ki tamamen yerli müzik uygulamalarında yabancı şarkılara ya yer verilmez ya da tek tük bulabilirsiniz. Lakin Avea Müzik uygulamasında yerli şarkı kadar yabancı şarkılar da yer almakta. Şarkıları çevrimiçi olarak dinleyebildiğimiz gibi cihazımıza mp3 formatında indirerek te işe – okula giderken veyahut seyahat esnasında internete ihtiyaç duymadan dinlemenin keyfini sürebiliyoruz.

YouTube üzerinden sanatçıların video kliplerini de sunan uygulamanın beğendiğim diğer bir özelliği Shazam’daki gibi bulunulan yerde en çok dinlenen şarkıları listelemesi oldu. Türkiye genelinde en çok dinlenen, hit parçaları bu özellik sayesinde kolaylıkla öğrenebiliyoruz.

Müzik haberlerinin yanında etkinliklerden de haberdar eden Avea Müzik uygulamasında çalma listeleri de yer almakta. Farklı ruh hallerine göre hazırlanan çalma listelerini online olarak dinleyebiliyor veyahut tamamen kendi sevdiğiniz müziklerden oluşan listeler oluşturabiliyoruz. Çalma listelerinin yanında sürekli güncellenen radyo kanalları (efkar dağıtmak için uygun parçalar, romantik anlara en uygun şarkılar, çılgın partiler için ideal yüksek tempolu şarkılar her duruma uygun radyo kanalı) da tek dokunuş uzağımızda.

3G ve WiFi üzerinden kullanabileceğiniz Türkçe ve kapsamlı bir müzik uygulaması arıyorsanız Avea Müzik uygulamasını Windows Phone cihazınıza indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR