Bomberman vs. Zombies 1.2.0.0 (winphone)

Bomberman vs. Zombies

Bomberman vs. Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bomberman vs. Zombies, bomberman olarak zombileri gezegenden tümüyle temizlemeniz gereken bir Windows Phone oyunu.

Bomberman vs. Zombies, atari oyucularının yakından tanıdığı bomberman oyununu Windows Phone platformuna taşıyan en iyi yapımlardan biri. Yeni – eski tüm Windows Phone cihazlarla uyumlu olan yeni nesil bomberman oyununda amacımız gezegeni sarmaya çalışan zombileri durdurmak. Yürüyen ölüler hızla çoğaldığından ve de oldukça akılcı hareket ettiklerinden işimiz oldukça zor.

Bir dönem çoğumuzun başından zor ayrıldığı ataride bulunan enfes yapımlardan bombermanin mobile uyarlanmış oldukça başarılı sürümü olarak gördüğüm Bomberman vs. Zombies oyununda adından da anlaşılacağı üzere bomberman ile zombilerin karşı karşıya geldiği bir strateji – aksiyon oyunu. Oyunda ufak bir alanda gezinen zombileri tek tek bombalama yöntemiyle temizlemeye çalışıyoruz. Hedeflerimiz farklı noktalarda ve bombalarımızdan kolaylıkla kaçabilecek kadar zekiler. Hatta zaman zaman bizleri sıkıştırmaktan da çekinmiyorlar. Daha da kötüsü üç farklı zombi türüyle başa çıkmamız gerekiyor.

Klasik bomberman oyununu zombilerle buluşturan yapımda bölümü tamamlamak için ya alandaki tüm zombileri bombalamamız ya da kutularından birinde bulunan anahtarı bularak kapıyı açmamız gerekiyor. Her ikisi de oldukça zaman alıyor ve zor. Unutmadan bombermane 5 can hakkı verilmiş. 5 kere öldüğümüz vakit bölüme sil baştan başlıyoruz.

Bomberman vs. Zombies Özellikleri:

  • Akılcı hareket eden zombiler (Gerçekten bombadan köşe bucak kaçıyorlar.)
  • Üç farklı zombi türü (Hızlı ve yavaş hareket edebilen, teleport olabilen)
  • Farklı bomba türleri (Toplu zombi katliamı yapmak oldukça zevkli.)
  • Yakınlaştırılabilir haritalar (Özellikle karmaşık haritalarda oldukça işe yarıyor.)

YORUMLAR