Call of Duty: Advanced Warfare 1.0.0.0 (winphone)

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Duty Advanced Warfare, yeni Call of Duty oyunu ile birlikte kullanabileceğiniz resmi uygulamadır.

FPS oyunu denilince akla gelen isimlerden olan Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty Advanced Warfare oyununu satın aldıysanız oyunla adı taşıyan resmi uygulaması da kesinlikle telefonunuzda bulunmalı.

Call of Duty hayranları için özel olarak hazırlanmış bu yardımcı uygulama, oyundan kopmanıza engel oluyor. Oyun konsolunuz veya oyuncu bilgisayarınızın başında olmadan klanlarınızı yönetebiliyor, klan savaşlarını takip edebiliyor, kendinizi hazır hissettiğinizde savaşa katılabiliyorsunuz. Klan bölümünün yanı sıra uygulamanın editör bölümü de ilginizi kesinlikle çekecektir. Yeni katılan bu bölümü kullanarak hem kendinizi hem de çoklu oyuncu modunda fark edilmenizi sağlayan ambleminizi oluşturabiliyorsunuz. Ek olarak kendinizin ve klanların profillerine göz atabiliyorsunuz.

Call of Duty Advanced Warfare, oyun ile kullanıldığında anlam kazanan bir uygulama. Dolayısıyla bunun yardımcı uygulama olduğunu yani gerçek oyun olmadığını sadece temel oyunun öne çıkan özelliklerini yönetebileceğiniz resmi uygulamasını olduğunu özellikle belirtmek isterim. Oyunu satın alanlara ise şiddetle tavsiye ederim.

YORUMLAR