Call of Mini: Zombies 1.2.0.0 (winphone)

Call of Mini: Zombies

Call of Mini: Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Mini: Zombies, aynı haritada 5 kişiye kadar oynamayı destekleyen çoklu oyuncu modu ile dikkat çeken bir Windows Phone zombi oyunu.

Call of Mini: Zombies, Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz zombi vurma oyunlarından biri. Çoklu oyuncu desteği sayesinde dünya genelinde insanlarla veyahut arkadaşlarınızla da oynayabiliyorsunuz.

Orta kalitede görseller sunan ve son derece zevkli - bağımlılık yaratan oynanışa sahip zombi oyununda mini karakterlerini yönlendiriyorsunuz. Boylarına bakmadan korkusuzca mücadele eden zombi avcılarını yönettiğiniz oyunda gün gün ilerliyorsunuz. İlk gün karakterinizi nasıl yönlendireceğinizi ve nasıl ateş edeceğinizi öğreniyorsunuz. Sonrasında zombilerle karşılaşıyor ve teker teker temizlemeye başlıyorsunuz. Yerin dibinden ilginç bir şekilde karşınıza çıkan zombileri tabanca, makinalı tüfek, roket atar ve daha sayamayacağım ilginç silahlarla öldürüyorsunuz. Kullandığınız silahları zombileri temizledikçe kazandığınız altınlarla yükseltebiliyorsunuz.

Virüs sonucu zombiye dönüşen insan ve hayvanlarla bizleri karşılaştıran oyunun çoklu oyuncu desteği de bulunmakta. Oyuna arkadaşlarınızı davet edebiliyor ve dünya genelinde gerçek kişilere (aynı haritada 5 kişiye karşı oynamak son derece keyifli.) oynayabiliyorsunuz. İnternete bağlı olmadığınız durumda da tekil oyuncu modunu denemenizi tavsiye ederim. Süreye karşı oynadığınız hayatta kalma, zor ölen zombilerle karşılaştığınız boss modu da oldukça eğlenceli.

Not: Call of Mini: Zombies, Windows Phone platformunda biraz sorunlu çalışıyor. Dili İngilizce, bölgeyi de Amerika olarak ayarladığınızda oyuna girebiliyorsunuz. Ancak oyun esnasında karakterin yönetiminde de sorun var. Bunlar bir güncelleme ile çözülebilecek basit sorunlar olmasına rağmen popüler bir oyunun hala güncellenmemesi de üzücü.