Clown House 1.0.0.1 (winphone)

Clown House

Clown House
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clown House, Windows Phone cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur.

Clown House, mobil platformlarda görmeye pek alışık olmadığımız türde bir korku oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Windows Phone için geliştirilen bu oyunda, daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Korku oyunlarından çekinenlerin indirmeden önce bir kez daha düşünmesi gereken özelliklere sahip Clown House, akıllı cihazlarımızda farklılık yaratması sebebiyle taktirimi kazandı. Şimdi, garip bir evin içinde yaşanacak olaylara hazır mıyız?

Korku oyunlarından çekinen biri olarak itiraf etmeliyim ki Clown House'u oynarken biraz irkildim. Küçücük ekranda nasıl irkiliyorsun diye sorabilirsiniz. Ekran küçük olsa bile atmosfer korkutucu. Bu tarz oyunlarda hiçbir zaman nereden ne çıkacağını kestiremiyorsunuz. Bu benim içinde geçerliydi. Çekinerek oynadım ama aradığımız fazlasıyla buldum diyebilirim. Bir kere oyun çok iyi bir atmosferde geçiyor ve çok iyi grafiklere sahip. Çevre tasarımları gerçeğe yakın uygulanmış. Konusu da ilginç olan Clown House, bir evin içine sıkışıp kalan Palyaçoları ele alıyor. Size de çok ilginç geldi değil mi? Maceramızda işte tam olarak burada başlıyor.

Hikayeden kısaca bahsedecek olursam, sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı palyaçolar bir evin içinde sıkışıp kalmışlar. Evden kaçmak için anahtarı bulmaya çalışıyoruz. Tabi bir korku oyununda anahtarı bulmak sandığınız kadar kolay değil. Hem kendinizi korumalı, hem korkularınızı yenmeli hem de bazı şeylerle yüzleşmelisiniz. Rastgele evin bir yerine gizlenmiş olan anahtarı bulmak için hazırlığa başlıyoruz. Dikkat ederseniz palyaçolar diye çoğul bir kelime kullandım. Oyunda bazı palyaçolar kötü ve sizi öldürmek istiyorlar. Tabi bunu bilmiyoruz. Elimizde bir tabanca var ve kendimizi gerektiğinde savunmamız gerekiyor. Dikkatli olmanızı öneririm.

Mobil platformlarda görmeye alışık olmadığımız güzel bir korku oyunu olan Clown House'u ücretsiz olarak Windows mağazasından indirebilirsiniz. Farklı bir deneyim yaşamak isteyenlerin mutlaka hoşuna gidecektir. Oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim.