Cold Space 1.4.0.0 (winphone)

Cold Space

Cold Space
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cold Space, uzay savaşı oyunları arasında kesinlikle en iyisi.

Cold Space, Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz shoot em shot tarzında oyunlar arasında ve uzayda geçiyor. Aksiyon dolu sahnelerin bir saniye bile eksik olmadığı oyun ilk oynayaşınızda etkileneceğiniz harika 3 boyutlu grafikler ve sizi uzaydaki savaşın içerisine çekecek ses efektleri sunuyor.

Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli tüm cihazlarda akıcı bir oynanış sunan Cold Space oyununda kendimizi uzay gemisinde uzayın derinliklerinde geçen kıyasıya bir savaşın içerisinde buluyoruz. Tam donanımlı tek bir uzay gemisini kontrol ettiğimiz oyunda karşılaştığımız uzay gemileri ilerledikçe daha da güçleniyor ve hem daha zor yok oluyorlar hem de daha fazla hasar bırakıyorlar. Bunlardan kaçmamız tabii ki mümkün ancak yok ettiğimiz her uzay gemisi bize silah ve güçlendirme kazandırdığından es geçmemenizi tavsiye ederim.

Çok sayıda zorlu düşman uzay gemisi ile karşılaştığımız oyunda kontroller oldukça basit tutulmuş. Uzay gemimizi düşman uzay gemilerinin karşısına getirmemiz onları paramparça yapmamız için yeterli. Kontrollerin bu denli basit olması güzel ve kesinlikle oyunu daha zevkli kılıyor.

Cold Space, eskiden atarilerde oynadığımız uzay savaşı oyunlarının yeni nesil cihazlara uyarlanmış sürümü ve eski oyunlara özlem duyanların kesinlikle göz atması gereken bir yapım.

YORUMLAR