comiXchat 1.0.3.2 (winphone)
comiXchat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    36

  • Üretici

    Nubis Technology

comiXchat uygulaması ile Windows Phone cihazlarınızı kullanarak eğlenceli karikatürlerle dostlarınızla sohbet edebilirsiniz.

comiXchat uygulaması, Windows Phone işletim sistemli telefonları kullananların hoşuna gidebilecek enteresan uygulamalar arasında. Zira Windows Phone'da diğer işletim sistemleri kadar çok uygulamanın yer almaması nedeniyle canınız sıkılıyor ve kendinizi biraz eğlendirmek istiyorsanız kesinlikle göz atmanız gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın arayüzü ve kullanım özellikleri de yeni kullanıcıların zorlanmadan ona alışmasını sağlayacaktır.

Temel olarak karikatürler ve konuşma balonları hazırlamanız ve arkadaşlarınızla bu yolla mesajlaşmanız için yayınlanmış olan uygulama, bunu içerisindeki profesyonel isimler tarafından çizilmiş karakterler üzerinden yapmanızı sağlıyor. Dolayısıyla sıfırdan karakter çizmenin mümkün olmadığını belirtmek gerekli ancak konuşma balonlarında yazacak şeylerin tamamen serbest olması nedeniyle esas dikkati bu bölüm çekecektir ve karakterlerin kim olduğu konusu karikatürlere bakanların pek de aklına gelmeyecektir.

Şimdilik çok geniş karakter seçenekleri yer almasa da uygulamanın gelecek sürümlerinde daha fazla seçeneğin sunulacağını düşünüyorum. Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken hangi karakterlerin ekranda yer alacağını belirlemek ve daha sonra uygun yüz ifadelerini kullanmanın ardından baloncuğu kendi yazılarınızla mesajlaşma yöntemiyle doldurmak.

Ayrıca hazırlanan karikatürleri cihazınıza kaydetmek ya da arkadaşlarınızla sosyal medya hesaplarınız yahut mesajlaşma uygulamalarınız üzerinden paylaşmak mümkün olduğu için onları da bu eğlencenin içerisine çekebilme imkanınız mevcut. Yeni ve sıradışı uygulamalar arayanların göz atmaları yerinde olacaktır.

YORUMLAR