Crimsonland (winphone)
Crimsonland
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    65

  • Üretici

    10tons

Crimsonland, Windows Phone cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kuşbakışı aksiyon oyunudur

Crimsonland bilgisayarlarda büyük bakarı yakalayan top down shooter klasiğinin mobil versiyonu.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza indirerek oynayabileceğiniz kuşbakışı görünüme sahip bir aksiyon oyunu olan Crimsonland'da yabancı diyarlara ayak basan ve tek başına bilinmeyen tehlikelere karşı savaşan bir kahramanı kontrol ediyoruz. Oyundaki farklı bölümler boyunca dört bir yandan bize saldıran örümcekler, uzaylılar ve zombiler gibi farklı canavarlarla savaşmamız gerekiyor. Neyse ki bu mücadelemizde farklı silahlardan faydalanabiliyoruz. Oyunun senaryo modundaki görevleri tamamladıkça yeni silah türlerinin kilidini açabiliyoruz.

Crimsonland'da yer alan perk sistemi oyuna büyük bir dinamiklik kazandırıyor. Seviye atladığımızda karşımıza çıkan perkler bize her bölümde kalıcı avantajlar sağlayabiliyor. Mermi hızını artırma, daha hızlı ateş etme, radyoaktif bir alana sahip olma, bizi ısıran yaratıklara hastalık bulaştırma, zamanı belli oranda yavaşlatma, hızlı koşma gibi perkler ve daha fazlası karşımıza çıkıyor. Oyunda büyük bir silah koleksiyonu da yer almakta.

Crimsonland'da birçok farklı göreve yer veren hikaye modunun yanısıra survival modu da yer alıyor. Survival modu kendi içerisinde de farklı modlara ayrılıyor. Crimsonland kısa sürede bağımlılık yaratmakta. Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız Crimsonland'ı denemenizde fayda var.

ARTILAR

Bol aksiyon

Perk sistemi

Farklı silah seçenekleri

EKSİLER

YORUMLAR