Cross Court Tennis 2 1.2.2.0 (winphone)

Cross Court Tennis 2

Cross Court Tennis 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cross Court Tennis 2, Windows Phone için en gerçekçi oynanışa sahip tenis oyunudur.

Cross Court Tennis 2, Windows Phone platformundaki en gerçekçi tenis simülasyon oyunudur. Windows Phone 8'li telefon ve tabletlerle uyumlu olan tenis oyununu ücretsiz olarak indirip, oynayabiliyorsunuz.

Mükemmel grafikler eşliğinde oynadığınız Cross Court Tennis adlı oyunda dünya genelinde düzenlenen 15 turnuvaya katılarak en iyisi olmaya çalışıyorsunuz. 45 farklı rakibe karşı mücadele ettiğiniz oyunda toprak, çim ve sert zemin olmak üzere 3 farklı kort ve başlangıç, orta ve ileri seviye olmak üzere 3 farklı zorluk seviyesi bulunuyor.

Gerçekçi top fiziği ve yüksek kalitedeki grafikleriyle dikkat çeken oyunda oyuncu yaratma seçeneği de bulunuyor. Oyuncunuzun ten rengi, saç şekli, kıyafet rengini seçebiliyorsunuz. Ayrıca kendinizi geliştirmeniz için traning (alıştırma) bölümü de mevcut. Bu bölümü kullanarak becerilerinizi geliştirip, maçları daha kolay alabilirsiniz.

Windows Phone platformundaki en iyi tenis oyunlarından biri olan Cross Court Tennis 2, ücretsiz olmasına rağmen oldukça başarılı ve kesinlikle denenmeli.

YORUMLAR