Dynamite Fishing World Games (winphone)

Dynamite Fishing World Games

Dynamite Fishing World Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dynamite Fishing World Games, sadece çevrimiçi oynanabilen aksiyon dozu yüksek balık yakalama oyunu.

Dynamite Fishing World Games, Windows Phone platformunda rastladığım en zevkli oynanışa ve en iyi grafiklere sahip balık tutma oyunu ve ücretsiz olarak indirip oynayabiliyoruz.

Oyun adından da tahmin edeceğiniz üzere manzaralı göllerin kenarında balık tuttuğumuz oyunlarından oldukça farklı. Balıkları tutmak için oltamız ucuna patlayıcı silahlar bağlıyoruz. Levrekten köpekbalığına kadar farklı türde balıkları yakalamaya çalıştığımız oyun online tabanlı oynanışa sahip. Turnuvalara katılarak diğer oyunculara ne kadar iyi balık tuttuğumuzu göstermeye çalışıyoruz. Tek amacımız bizleri dünyanın dört bir köşesinde balık tutma heyecanını yaşatan turnuvaları birincilikle tamamlamak.

Oyunda her turnuvada tutmamız gereken balık sayısı farklı olsa da oynanış değişmiyor. Başlangıç noktasından rakibimizle birlikte yol almaya başlıyoruz ve bitiş noktasına ulaşana kadar tutabildiğimiz kadar balık tutmak için uğraş veriyoruz.

Balıkları yakalamak biraz zor diyebilirim. Her ne kadar elimizde ölümcül silahlar olsa da balıklar tek hamlede ölmüyor, kolaylıkla farklı yönlere kaçışıyorlar ve daha da önemlisi balıkları verilen süre içerisinde tutmamız gerekiyor. Öte yandan yol boyunca karşımıza sürekli balık çıkmıyor. TNT gibi tekneyle birlikte bizi de uçuracak engeller bulunuyor. Bir yandan bu engelleri aşmaya çalışırken, diğer yandan rakibimizden daha fazla sayıda balık tutma telaşını yaşıyoruz.

YORUMLAR