Eurosport.com 1.1.611.917 (winphone)
Eurosport.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    26

  • ÜRETİCİ

    Eurosport

Eurosport.com Windows Phone uygulaması ile Süper Lig başta olmak üzere önemli maçları canlı olarak takip edebiliyorsunuz.

Eurosport.com, futbolla yatıp futbolla kalkanlar için harika bir Windows Phone uygulaması. Spor dünyasından gelişmeleri görsel olarak ta takip edebildiğimiz uygulama resmi nitelikte ve arayüz, kullanılabilir olarak oldukça başarılı bulduğumunu belirtmem gerek.

Eurosport.com’un resmi Windows Phone uygulaması en az Android ve iOS uygulaması kadar başarılı diyebilirim. Bunu belirtmek istedim zira geliştiriciler resmi uygulama olsa dahi bu platforma özen göstermiyor ve ortaya kullanılamaz bir uygulama çıkartırıyorlar. Lakin dediğim gibi Eurosport uygulamasını oldukça beğendim. Her ne kadar ufak yerelleştirme sorunları yapılmış olsa da Türkçe dil desteği ile geldiğini ayrıca söyleyeyim.

Popüler spor kanalının Windows Phone kullanıcıları için hazırladığı uygulamada yok yok diyebilirim. Her gün güncellenen haber ve video içeriklerinin yanında Süper Lig, Avrupa Ligleri ve Şampiyonlar Ligi dahil tüm önemli karşılaşmaları profesyonel editörlerin yorumlarıyla canlı olarak takip edebiliyorsunuz. Ayrıca birçok spor uygulamasında rastlamadığımız karşılaşmaların uzmanlarca analiz edimesi ve gol videolarının ücretsiz izlenebilir olması (biliyorsunuz ki gol başı ücret alan uygulamalar mevcut.) Eurosport uygulamasında karşımıza çıkıyor.

Önemli karşılaşmaları canlı olarak mobil cihazımıza aktararak bizleri maç havasına bir nebze olsun sokabilen uygulamanın yerelleştirme sorunları çözülürse Lig TV başta olmak üzere birçok canlı skor uygulamasına rakip olabilir; hatta varsayılan spor uygulamalarımız arasına girebilir.

YORUMLAR