Office 2016

Office 2016

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,547,603
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

Microsoft Office 2016, en çok tercih edilen ofis programları arasında. Key - ürün anahtarı bulma, aktivasyon ile uğraşmak istemeyenler için Microsoft 365 önerilir.

Microsoft Office 2016, abonelik modelli office programı Microsoft 365'i tercih etmeyenlerin favori ofis programı. Yıllardır bilgisayar kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen ofis programı olarak dikkatleri üzerine çeken serinin Ofis 2016 sürümü olarak karşımıza çıkmaktadır. Office 2013'e göre çok daha gelişmiş özelliklerle birlikte kullanıcıların beğenisine sunulan Office 2016, ihtiyacınız olan tüm ofis çözümlerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlamaktadır. Office 2016 ürün anahtarı (key) dijital olarak bulunabilmektedir ve Türkçe dil paketi (32-bit/64-bit) ile Türkçe yapmak ve kullanmak mümkündür.

Microsoft Office 2016 Detayları

Ofis programları 2016 ile birlikte kullanıcılara sunulan en büyük yeniliklerden bir tanesi de şüphesiz ki tüm ofis servislerinin bulut entegrasyonu ile kullanıcılar tarafından çok daha verimli bir şekilde kullanılabiliyor olması. Öyle ki kullanıcılar eşzamanlı olarak aynı ofis dökümanları üzerinde istedikleri işlemleri birlikte yapabiliyorlar. Başka bir deyişle aynı döküman üzerinde birden fazla kullanıcı rahatlıkla çalışabiliyor.

Yine program içerisinde kullanıcılara sunulan en güzel özelliklerden bir diğeri de yardım menüsü. Geliştirilmiş yardım menüsü sayesinde üzerinde yapmak istediğiniz her tür işlemle ilgili sorunuza kolayca yanıt bulabiliyor ve buna ek olarak uygulamalı olarak gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri nasıl yapabileceğinizi de öğrenme şansına sahip oluyorsunuz.

Microsoft Excel 2016, Microsoft Word 2016, Microsoft PowerPoint 2016, Microsoft Outlook 2016 ve diğer tüm ürünlerde yer alan servisler ofis programı 2016 ile birlikte kullanıcı deneyimini bir adım öteye taşıyacak şekilde yeniden güncellenmiş. Dokunmatik desteği, bulut sunucu senkronizasyonu, tüm cihazlarınız üzerinde ofis deneyimi ve daha birçok gelişmiş özellik sizleri bekleyen yenilikler arasında yer alıyor.

Office Ev ve Öğrenci 2016 veya daha güncel ofis sürümü Office 2019, Word, Excel, PowerPoint gibi uygulamaları içerir ve bu paketler tek bir kişisel bilgisayarda (PC veya Mac) kullanılmak üzere bir kerelik satın alınabilir. Ancak Microsoft 365 (eski adıyla Office 365) planları, bu uygulamaların premium sürümlerine ek olarak OneDrive'da online depolama alanı ve Skype dakikaları gibi evde kullanıma yönelik, internet üzerinden etkinleştirilen başka hizmetler de içerir. Microsoft 365 sayesinde Windows PC, Mac, tablet (iPad ve Android tabletler) ve telefonlarda yüklü ofis deneyimini eksik olarak yaşarsınız. Microsoft 365 planları aylık veya yıllık abonelik şeklindedir. İşte Office 2016/2019'dan Microsoft 365'e geçmek için birkaç neden:

  • Her ay ayrıcalıklı yeni özellikler: Her zaman Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote gibi ofis uygulamalarının en son sürümlerini kullanın.
  • Birden fazla cihazda çalışın: Microsoft 365'i Mac, PC, tablet vee telefonunuza yükleyebilirsiniz. PC veya Mac bilgisayarınızda tam yüklü sürümler olduğundan belgelere erişmek için internet bağlantısı gerekmez.
  • Her yerden erişin: 1TB OneDrive bulut depolama alanına sahip olursunuz. Birlikte çalışın, düzenleyin, paylaşın. Tüm belgelerinize, fotoğraflarınıza ve videolarınıza istediğiniz an istediğiniz yerden erişebilirsiniz.
  • Microsoft desteği: Uygulamaların ve hizmetlerin tümleşik olması sayesinde tek bir yerden BT düzeyinde web desteği ve 7/24 telefonla destek alabilirsiniz. Kritik sorunları çözün ve ihtiyaç duyduğunuz yanıtları alın.

Word programının akıllı araçlarını kullanarak etkileyici belgeler hazırlayın. Excel programında karmaşık analizleri kolayca çözümleyin. PowerPoint programını kullanarak sunumlarınızın görsel etkisini en üst düzeye çıkarın. OneNote programı, yazmanızı, çizmenizi ve daha fazlasını yapmanızı sağlayan harika bir dijital not defteridir. Akıllı posta kutusuna sahip olan Outlook programı ile en önemli e-postalarınıza odaklanırsınız. Publisher programının sunduğu araçlarla bültenler, broşürler ve daha fazlasını hazırlamak çok basit.