Goal.com

Goal.com

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 177
  • DOSYA BOYUTU 6.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Goal.com

Goal.com Windows 8 uygulaması ile Süper Lig, Premier Lig, La Liga karşılaşmaları takip edebilir, transferleri de içeren çok özel haberleri okuyabilirsiniz.

Goal.com, futbolla yatıp futbolla kalkan herkesin Windows 8 tablet veya bilgisayarında bulundurması gerektiğini düşündüğüm bir futbol uygulaması.

Futbol dünyasından sıcak gelişmeler, transfer haberleri, Süper Lig, La Liga, Premier Lig karşılaşmaları ve daha fazlasını tamamen Türkçe ve modern tasarlanmış arayüz üzerinden sunan Goal.com Windows 8 uygulaması benzerlerinden oldukça farklı tasarıma sahip. Sadece Süper Lig, La Liga ve Premier Lig karşılaşmalarını takip edebiliyor, ilgilendiğiniz ligleri isteğinize göre ayarlayamıyor, ana ekranınızı dilediğiniz şekilde özelleştiremiyorsunuz. Tabii ki artı yönleri de var; Transfer haberleri özel bir sekme altında toplandığından tek dokunuşla flaş transferlere göz atabiliyorsunuz. Bunun yanında sadece Goal.com sitesinde okuyabileceğiniz çok özel haberlere ulaşabiliyorsunuz.

Goal.com Windows 8 uygulamasında bulunan tüm içerikler güncel olarak karşımıza çıkıyor. Bu yönden son haberleri kaçırmamak için internet bağlantınızın aktif olmasını öneririm. Tabii ki makaleleri çevrimdışı okuma şansınız da bulunuyor.