Expedia Hotels & Flights 2.0.0.1547 (winphone)

Expedia Hotels & Flights

Expedia Hotels & Flights
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    8

  • Üretici

    Expedia, INC

Windows Phone için ücretsiz bir seyahat ve rezervasyon uygulaması arayanlar için Expedia Hotels & Flights iyi bir tercih olacaktır.

Android ve iOS versiyonlarından sonra sonunda Windows Phone için de çıkan Expedia Hotels & Flights isimli uygulama, rezervasyon konusunda büyük bir kolaylık getiren hizmetleri yanında taşıyor. Aslında bir web hizmeti olarak başlayan Expedia macerası teknolojinin daha portatif bir hale bürünmesiyle birlikte mobil cihazlara uygulama olarak girmiş bulundu. Bize soracak olursanız, oldukça mantıklı bir hamle olmuş.

Hotel ve uçuş rezervasyonlarınızı yapabileceğiniz bu uygulama ile karşınıza en uygun fiyatlar da çıkıyor. Kendi bulunduğunuz konumu dilediğiniz zaman etkinleştirip civarınıza özel arama sonuçları elde edebiliyorsunuz. Rezervasyon yapmak isteyeceğiniz hoteller hakkında yazılmış kullanıcı yorumlarına dahi ulaşabildiğiniz bu uygulama, tercihlerinizde hata yapmamanız için size mümkün olabildiğince yardımcı olmaya çalışıyor.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu Windows Phone uygulaması diğer platformlar arasında da oldukça popüler ve ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip. Bu nedenle gelecek vaadetmeme riski taşımayan bir uygulama olan Expedia Hotels & Flights seyahat ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir uygulama.

YORUMLAR