Family Guy: The Quest for Stuff 2014.1219.149.1860 (winphone)

Family Guy: The Quest for Stuff

Family Guy: The Quest for Stuff
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Family Guy: The Quest for Stuff, Family Guy animasyon dizisi severleri için hazırlanmış resmi oyun.

Amerika’da her Pazar FOX kanalında yayınlanan animasyon dizisi Family Guy, hem ülkemizde hem de yurt dışında oldukça fazla kişi tarafından izleniyor. Peter ve ailesinin Quahog şehrinde geçen yaşamını konu alan dizinin bir de mobil oyunu bulunuyor. Dizinin yapımcıları tarafından hazırlanan oyun Family Guy: The Quest for Stuff olarak karşımıza çıkıyor.

Windows Phone 8.1 cihazınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Family Guy: The Quest for Stuff, şehir kurmayı temel alan bir yapım. Dizide yer alan tüm karakterleri yönetme izni veren oyunun hikaye üzerine kurulmuş. Çok kısaca bahsetmem gerekirse; Peter ve Dev Tavuk Ernie büyük bir kavgaya tutuşurlar ve Quahog şehri yerle bir olur. Biz de şehri sil baştan inşa etmek için kolları sıvarız.

Sabır gerektiren, yavaş ilerleyen bir oyun olan Family Guy’da bir yandan şehrimizi kurarken, dekore ederken diğer yandan şehrimize saldıran korsanları ve kötü tavukları etkisiz hale getirmeye çalışıyor yani Quahog şehrinin güvenliğini sağlıyoruz. Oyunda ilerledikçe yeni animasyonların, komik giysilerin kilidi açılıyor ve oyun daha eğlenceli bir hal alıyor.

Sevilen Family Guy karakterlerini mobil cihazımıza taşıyan Family Guy: The Quest for Stuff, 512 MB bellekli cihazlar için destek sunmuyor.

YORUMLAR