Halo: Spartan Assault 1.1.0.0 (winphone)

Halo: Spartan Assault

Halo: Spartan Assault
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Halo: Spartan Assault bolca aksiyon sunan bir Halo oyunudur

Halo: Spartan Assault Microsoft'un Windows Phone işletim sistemlerini kullanan mobil cihazlar için geliştirdiği shooter türünde bir aksiyon oyunudur. 

Halo: Spartan Assault, Halo serisine getirdiği yeni bakış açısı ile önplana çıkıyor. Halo: Spartan Assault'da tercih edilen oyun yapısı seride yer verilen aksiyonu daha hızlı ve daha akıcı bir hale sokmakta. Bu eğlenceli oynanış oyunun yüksek kaliteye sahip grafikleriyle birleşince karşımıza Microsoft tarafından yaratılmış bir başyapıt çıkmakta.

Halo: Spartan Assault'un hikayesi Halo 4 oyununda gerçekleşen olayların öncesini konu alıyor. Bir Spartan kahramanı olarak Covenant'lara karşı savaştığımız oyunda kahramanımızı yukarıdan görerek kontrol etmekteyiz. Bu kuşbakışı görüş açısı sayesinde oyun tamamen yeni bir deneyim yaşatıyor. Kahramanımızla her yönden üzerimize saldıran düşmanlarla çarpışırken savaş alanını stratejik olarak kullanabilmekteyiz.

Oyunun grafiklerinin mobil oyunlar göz önüne alındığında oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Görsel efektler göz büyülemekte ve oyunun atmosferini tamamlamakta. Oyunda bize verilen görevleri tamamlarken farklı silahları keşfedebiliyoruz ve zırhlı araçlara binerek Halo serilerinin klasik araç savaşlarına katılabiliyoruz. Oyunda ilerledikçe kahramanımızın yeteneklerini geliştirebilmemiz mümkün. Oyun bu yönüyle RPG elementlerini de bünyesine dahil ediyor.

Eğer Windows Phone 8 işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Halo: Spartan Assault'u deneyebilirsiniz.

YORUMLAR