Into the Dead 1.0.1.10 (winphone)
Into the Dead
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    140

  • Üretici

    PikPok

Into the Dead, zombilerle çevrili bir şehirde hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz kaliteli bir yapım.

Into the Dead, zombilerin istilasına uğramış bir şehirde hayatta kalan tek kişi olarak mücadele verdiğiniz aksiyon dolu sahneler içeren harika bir mobil oyun. Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda hayatta kalmak için silahınızı, elektrikli testerenizi kullanıyorsunuz. Silahınız bittiğinde ise yapmanız gereken tek bir şey var; o da arkanıza bile bakmadan nefes nefese kaçmak.

Oyunun başlangıcında kendimizi doğrudan zombilerin istilasına uğramış puslu bir şehirde buluyor ve koşturmaya başlıyoruz. Herhangi bir silah verilmediğinden sadece sağ sol hareketleri ile zombileri bir bir atlatmaya çalışıyoruz. Biraz ilerlediğimizde ise elimize silah, elektrikli testere veriliyor. Ayrıca yol boyunca zombileri ısırarak yolumuzu açan bir de köpek mevcut.

Into the Dead için zombilerden kaçış üzerine kurulu bir oyun demek yanlış olur. Zira oyunda sadece zombilerden kaçmıyor; gece ve sisli ortamda zombi avına da çıkabiliyorsunuz. Ancak oyuna ilk başladığınızda bu oyun modları açık değil ve kaçış modundan başlayarak, puan kazanarak ilerliyor ve kilidini açıyorsunuz.

Into the Dead, beş kuş harcamadan büyük keyifle oynayabileceğiniz harika bir zombi oyunu. Grafikler, atmosfer, oynanabilirlik her yönden başarılı bir yapım.

YORUMLAR