Major Mayhem 1.0.0.0 (winphone)
Major Mayhem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    60

  • Üretici

    Rocket Jump

Major Mayhem, rambo yerine geçerek operasyonlara katıldığınız aksiyon yüklü bir Windows Phone oyunu.

Major Mayhem, hem görsel hem de oynanış açısından kaliteli bir aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor. Windows Phone platformunda da oldukça popüler olan yapımda rambo gibi tüm silahları kullanabilen, acıma ve korku duygularına sahip olmayan bir kahramanı kontrol ediyoruz. Amacımız kötülük kuvvetleri tarafından kız arkadaşımı sağ salim kurtarmak. Bu tehlikeli yolculukta kahramanımıza eşlik ediyoruz.

Yüksek kalitede grafikleri ve gaza getiren müzikleri ile dikkat çeken oyunda kahraman bir askeri kontrol ettiğimizden aksiyon bir saniye bile eksik olmuyor. Sürekli bir koşuşturmaca içerisindeyiz. Operasyonları başarılı bir şekilde tamamlayarak ilerlediğimiz oyunda ilk oynadığımız bölüm klasik kategorisi. Toplamda 15 görevin bulunduğu bu bölüm ısınma, karakterimizi tanıma bölümü olarak ta tanımlanabilir. Başkandan aldığımız emir doğrultusunda helikoptere atlayarak olay yerine ulaştığımız ilk bölüm helikopterden inip karaya ayak basmamızla başlıyor. Ne olduğunu anlamadan ninja kılıklı düşmanları seri bir şekilde öldürüyoruz. Ara sıra rehineler çıktığından rastgele atışlar yapmamanızı öneririm.

Rambo filmini anımsatan mekanlarla karşılaştığımız oyunda kasıntı kahraman askerimiz birçok silahı büyük ustalıkla kullanabiliyor. Farklı türde tabancalar, keskin nişancı tüfeği, makineli tüfek, roket atar, bazuka kahramanımızın kullanabildiği silahlardan sadece birkaçı. Ancak bunlardan sadece pistol açık ve diğerlerini kullanmak için satın alım yapmamız gerekiyor. Farklı silahların yanında kahramanımızın kostümünü de değiştirebiliyoruz. Ağzında purosu, başında kırmızı bandı ile gezinen kahramanımızı şekilden şekile sokabiliyoruz.

Klasik dışında hayatta kalma ve süreye karşı savaşma seçenekleri de sunan oyunun oynanışı çok zor değil. Düşmanlarımızı öldürmek için üzerlerine dokunmamız yeterli oluyor. Ancak tek seferde ölmüyorlar ve bizim gibi siper alıyorlar.

Major Mayhem, adam vurmaya dayanan beceri oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz bir yapım. Uzun süreli oynanışta sıktığını, arada bir açıp oynamanız gereken bir Windows Phone oyunu olduğunu belirteyim.

YORUMLAR