Monster War 1.2.1.3 (winphone)

Monster War

Monster War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster War, Windows Phone cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz sürükleyici bir aksiyon savunma oyunudur.

Monster War, Windows Phone cihaz sahiplerinin akıllı telefonları üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri oldukça aksiyon dolu bir savunma oyunudur.

Şehir duvarlarınızı geçerek halkınıza hükmetmek isteyen yaratıklardan kurulu bir ordunun akın akın üzerinize saldıracağı oyunda amacınız, sahip olduğunuz savunma binalarını en verimli şekilde kullanarak düşmanlarınızı püskürtmek.

Vampirlerin, kurt adamların, mumyaların ve çok daha fazlasının yer aldığı düşman ordusuna karşı zafer kazanmak istiyorsanız, stratejinizi en iyi şekilde belirlemelisiniz.

Savunma binalarınız yardımıyla düşmanlarınıza ateş açabilmek için üçlü eşleştirme oyunlarında yer alan mantığı kullanmalı ve savunma binalarınızı minimum üçlü olacak şekilde eşleyerek ateş etmelisiniz.

60'tan fazla bölümün yer aldığı oyunda, bölümleri geçtikçe daha güçlü düşmanlarla karşılaşacak ve stratejinizi bu düşmanlara göre belirlemek zorunda kalacaksınız.

Aksiyon, üçlü eşleme, macera ve savunma oyunlarında yer alan tüm öğeleri size bir arada sunan Monster War'u mutlaka denemenizi öneririm.

Monster War Özellikleri:

  • 60 bölüm ve saatlerce oynanış
  • Sınırlarınızı zorlamak için sonsuz oynanış modu
  • 5 güçlendirici ve özel olarak tasarlanmış 5 silah
  • Yüksek kaliteli çizgi film tarzı grafikler

YORUMLAR