MyFitnessPal 2.1.4.0 (winphone)
MyFitnessPal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    778

  • Üretici

    MyFitnessPal.com

MyFitnessPal, fazla kilolarından şikayetçi veya formunu korumak isteyenler için harika bir Windows Phone fitness uygulaması.

MyFitnessPal, fazla kilolarından şikayeçi olan herkese önerebileceğim hem kullanımı basit hem de hızlı bir sağlık uygulaması. Windows Phone platformunda da resmi olarak indirilmeye sunulan fitness uygulaması sayesinde gün içerisinde yedikleriniz sonucunda kaç kalori aldığınızı, yaptığınız egzersizlerle kaç kalori yaktığınızı kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz.

Tüm sağlık uygulamaları gibi kilo, boy gibi kişisel verilerinizi girip kendinize bir profil oluşturarak kullanmaya başlayabileceğiniz MyFitnessPal uygulamasında her bir yiyeceğin kaç kalori içerdiğini rahatlıkla görebiliyorsunuz. Sabah kahvaltısında ve diğer öğünlerde tükettiğiniz yiyeceklerin bir listesini hazırlayarak leziz menülerin sağlığınızı ne kadar etkilediğini tek tek görebiliyorsunuz.

Gün içerisinde toplam aldığınız kalori miktarını ve hedefinize ulaşmak için daha ne kadar kalori yakmanız gerektiğini, yiyeceklerin toplam kalori miktarını, egzersiz sayınızı her öğün için ayrı ayrı gösterebilen MyFitnessPal uygulamasının sosyal ağ desteği de bulunmakta. Arkadaşlarınızın uygulamayı en son ne zaman kullandıklarını, ne kadar kilo aldıklarını veya verdiklerini görebiliyorsunuz. Arkadaşınızın sağlık durumundan endişeli iseniz ona sesli bir komut göndermeniz de mümkün. Tabii ki arkadaşlarınızı bu ekrandan takip edebilmeniz için öncelikle arkadaşlık isteği göndermeniz gerekiyor.

Gün içerisinde daha aktif bir yaşam sürmemiz, formda kalmamız için yardımcı olan sağlık uygulamaları arasında yer alan MyFitnessPal’un sesli komut özelliği de oldukça başarılı. Sadece sesinizi kullanarak yiyecek, egzersiz, ölçüm gibi detayları profilinize ekleyebiliyorsunuz.

3 milyona yakın yiyeceğin kalori miktarını gösterebilen MyFitneesPal, kalori sayma konusunda kesinlikle Windows Phone platformundaki en başarılı uygulama. Türkçe dil desteği gelirse de çoğu kullanıcının vazgeçilmezi arasına girecektir.

YORUMLAR