Perfect Kick! 1.0.0.4 (winphone)

Perfect Kick!

Perfect Kick!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Perfect Kick, dünyanın ilk gerçek zamanlı çoklu oyunculu penaltı çekişme oyunudur.

Perfect Kick, dünyanın dört bir yanından oyuncularla penaltı çekişebileceğiniz oldukça eğlenceli bir mobil oyundur. Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli tüm telefonlarda oynanabilen oyunda dünyanın her yerinden oyuncularla penaltı çekişecek, büyük kupaların sahibi olmak için mücadele edeceksiniz.

Perfect Kick’te yapay zekaya karşı değil tamamen gerçek bir oyuncuya karşı penaltı çekiştiğinizden eğlence dozu oldukça yüksek bir oyun. Çok üstün grafikler sunmasa da boş zamanınızda oynadığınız süre boyunca eğlenceli dakikalar yaşayabileceğiniz oyunda hem kaleci hem de oyuncu olarak ter döküyorsunuz. Sahaya çıkmadan önce giyeceğiniz formayı, eldiveni, ayakkabıyı ve topunuzu ayarlayabiliyorsunuz. Hazır olduğunuzu düşündüğünüzde oyuna giriyor ve penaltı atma yeteneğinizi gösteriyorsunuz. (Çevrimdışı pratik yapma alanına girerek bu yeteneğinizi geliştirebiliyorsunuz.)

Herkesin oynayabileceği basitlikte hazırlanmış kontroller sunan oyunda lig bölümü de bulunuyor. Turnuvalarda gösterdiğiniz başarı sonucunda futbolcunuzu geliştirebiliyor, yeni başarımların kilidini açabiliyorsunuz. Ayrıca liderler tablosundan o haftanın en iyi penaltı atışı yapan oyuncuları görebiliyorsunuz. Tabii ki en iyiler listesinde yer almak için bol bol pratik yapmanız, kendinizi geliştirmeniz gerekiyor.

Boş zamanınızda açıp kısa süreliğine oynayabileceğiniz kafa yormayan eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız ve de futbol oyunlarından hoşlanıyorsanız Perfect Kick’i es geçmeyin.

YORUMLAR