Ping Pong Masters 1.0.0.0 (winphone)

Ping Pong Masters

Ping Pong Masters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ping Pong Masters, mobilde en çok oynanan masa tenisi oyunları arasındadır.

Ping Pong Masters, düşük bellekli Windows Phone telefonlarda bile akıcı bir şekilde oynanabilen, ücretsiz ve reklamlarla dolu olmayan bir masa tenisi oyunudur. Hızlı maçların yanı sıra turnuvalara katılma fırsatı da sunan oyun, sizi hiç zorlamayacak keyif verecek bir oynanışa sahip.

Ping Pong Masters, gerek sunduğu oynanış ile gerekse de oyun içi öğeleriyle benzerlerinden oldukça farklı bir masa tenisi oyunu. Eğer mobilde ilk masa tenisi deneyiminiz ise hızlı maç modunda pratik yapabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. Profesyonel olduğunuzu düşündüğünüz vakit turnuvalara katılabilir, kupaların sahibi olabilirsiniz. Turnuva boyunca 30’dan fazla en iyi masa tenisi oyuncuları ile karşılaşacağınızdan kupayı almak kolay olmayacak.

40’dan fazla raket ile oynamanıza izin veren oyunda rakibinizi zorlayan özel güçler de bulunmakta. Belli sürelerde kullanabildiğiniz bu güçler arasında yok yok. Topu son hız gönderme, raketi büyültme, atışı yavaşlatma… Her biri kötü gittiğiniz maçlarda oldukça işinize yarayacak.

YORUMLAR