Plesk Manager 1.1.0.0 (winphone)

Plesk Manager

Plesk Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Plesk Manager uygulaması ile Plesk kontrol panelinde gerçekleştirdiğiniz temel işlevleri mobil cihazınızdan yapabilirsiniz.

Plesk Manager, Windows ve Linux işletim sistemi üzerinde kurulu Parallels Plesk sunucularınızı Windows Phone telefonunuzdan yönetme rahatlığı sunmaktadır. Yönetici yetkisi bulunan kişiye Parallels Plesk sunucuları hakkında önemli bilgilere erişme ve temel yönetici işlevlerini kontrol etme imkanı tanımaktadır.

Windows Phone’un son sürümü 8.1 ve üzeri işletim sistemli telefon ve en az Parallels Plesk 11.0’a ihtiyaç duyan Plesk Manager ile yönetici olarak birçok işlemini mobil cihazınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yönetici olarak yapabilecekleriniz arasında sunucu servislerini açıp kapatmak, sunucu bilgilerine ulaşmak, sunucu durumunu kontrol etmek, sunucuya yeniden başlatmak, erişimleri kısıtlamak, hata kayıtlarına erişmek bulunmaktadır.

Plesk Manager, sunucularınız üzerinde hemen her şeyi tek dokunuşla yapmanızı mümkün kılan sade ve modern tasarımlı kullanıcı arabirimi ile gelmektedir. Uygulamanın bölümlerinden kısaca bahsetmek gerekirse; Details bölümünden sunucunuz açık kalma zamanından işlemci ve bellek tüketimine kadar her şeyi grafik üzerinde görebilirsiniz. Events bölümünden hangi servislerin açık hangilerinin kapalı olduğunu, ne zaman açıldığını / kapatıldığını görebilirsiniz. Customize bölümünden servislerin başlatıldığı ve durdurulduğu zaman, lisansınızın sona erdiği zaman, alan adınızın sınırı aşıldığında, sunucu sağlık sorunu oluştuğunda bildirim alıp almayacağınızı ayarlayabilirsiniz. Actions bölümünden hata ve erişim kayıtlarına bakabilir, sunucuyu yeniden başlatabilir, ayarları değiştirebilir, servislere ilişkin ince ayarları yapabilirsiniz.

Plesk Manager, Plesk kontrol panelini tercih edenlerin mobil cihazlarında kesinlikle bulundurması gereken bir yardımcı uygulama.

YORUMLAR