Pocket Avenger 1.2.0.0 (winphone)

Pocket Avenger

Pocket Avenger
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Avenger, Windows Phone telefonunuzda keyifle oynayacağınız bir zombili koşu oyunu.

Pocket Avenger, Windows Phone kullanıcılarına özel sunulan mobil oyunlar arasında yer alıyor ve sonsuz koşu türünü zombilerle başarılı bir şekilde harmanlıyor.

Eski Windows Phone cihazlarda da akıcı bir şekilde oynanan zombili koşu oyunu son derece basit bir oynanışa sahip olmasına rağmen oldukça popüler. Etrafınızı sarmaya çalışan zombileri kimi zaman koşarak ve zıplayarak atlatmaya çalışacağınız, kimi zaman da silahlarınızı kullanarak etkisiz hale getirmeye çalışacağınız oyun kolay başlıyor ve birkaç tuşu kullanarak zorlanmadan geçebiliyorsunuz. Ancak ilerledikçe bölümler zorlaşıyor ve bazı bölümleri birden fazla kez oynamadan geçemiyorsunuz.

Haftalık turnuvalara katılabileceğiniz ve arkadaşlarınızla birlik olup bölüm sonu canavarlarının üstünden geleceğiniz oyunda ilerledikçe yeni silahlar ve güçlendiriciler açılıyor. Tabancadan gelişmiş lazer silahlarına kadar seçim yapabileceğiniz pek çok silah bulunuyor.

Sonsuz koşu türünde ve zombili oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız iki türü birleştiren Pocket Avenger, tam da aradığınız oyun.