Pool Live Tour 1.0.0.6 (winphone)
Pool Live Tour
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,808

  • Üretici

    Geewa

Pool Live Tour, tek başınıza ve çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz ücretsiz ve harika bir bilardo oyunudur.

Pool Live Tour, Facebook’ta en çok oynanan bilardo oyunudur. Dünya genelinde 2 milyonu aşkın oyuncusu ile oldukça popüler bir konumda olan oyunun Windows Phone sürümünü cihazınıza ücretsiz olarak yükleyerek hem arkadaşlarınıza hem de rastgele seçilen en iyi bilardo oyuncularına karşı oynayabilir, altın ve ödüllerin sahibini olabilirsiniz.

Pool Live Tour, çoklu oyuncu destekli bir bilardo oyunu olarak tanınmasına karşın, çevrimdışı modda tek başınıza oynama ve pratik yapma imkanı da sunuyor. Diğer bir deyişle bu harika bilardo oyununu oynamak için aktif bir internet bağlantınızın olması gerekmiyor. Ancak kendinizi yetiştirdiğinizde kesinlikle çoklu oyuncu modunu denemenizi tavsiye ederim. Facebook arkadaşlarınız müsait olmasa dahi bir oyuncu ile mutlaka karşılıyor ve hangi gün / saatte olursanız olun bilardo oynayabiliyorsunuz. Rakibinizin yapay zeka yerine gerçek kişi olması da maçların daha zevkli geçmesini sağlıyor. Tek başına veya çoklu oyuncu haricinde dilerseniz aynı cihaz üzerinde bir arkadaşınızla da yani 2 kişi oynamanız mümkün.

Mobil cihazda gerçeğe yakın bilardo deneyimi yaşatan dokunmatik kontrollere sahip oyun sadece profesyonellere yönelik değil. Atış esnasında size yardımcı olan ve olmayan 5 seviye sunuluyor. Hangi seviyede oynarsanız oynayın, maçı kazanıp veya kaybetmeniz de istekanın da büyük etkisi olacaktır. Oyunda 50 adet farklı tasarıma sahip ve farklı kullanım tekniği gerektiren isteka bulunuyor. Seviye atladıkça daha güçlü istekaları seçme şansınız oluyor.

Pool Live Tour oyununu hemen Windows Phone telefonunuza yükleyin ve milyonlarca bilardo oyuncusu arasına karışın ve en iyi bilardo oyuncusu olduğunuzu gösterin.

YORUMLAR