Real Steel World Robot Boxing (winphone)

Real Steel World Robot Boxing

Real Steel World Robot Boxing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,902

  • Üretici

    Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited

Real Steel World Robot Boxing, robotlarla boks maçlarına çıktığınız ücretsiz bir Windows Phone oyunu.

Real Steel World Robot Boxing, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz spor oyunları arasında. Adından da tahmin edeceğiniz üzere bu sefer seçtiğiniz karakterler birer robot ve boks maçlarına çıkıyorsunuz.

Tüm platformlarda milyonlarca indirmeye ulaşmayı başaran ender boks oyunlarından birisi olan Real Steel World Robot Boxing’da güçlü robotlarla ringlere çıkıyorsunuz. Hedefimiz şampiyonluk. Şampiyonluğa giden yol tabii ki yorucu. Karşınıza onlarca güçlü, farklı silah ve zırhlarla donatılmış robot çıkıyor. Kaybetme lüksünüz olmadığı gibi ilerlemek için sürekli robotunuzu geliştirmek zorundasınız.

Boks maçlarına çıkabileceğiniz 20’den fazla robotun yer aldığı oyunda her robotun savunma - atak gücü ve zırhı farklı olduğundan tüm robotları çok iyi tanımanız gerek. Her robotun zayıf noktası var ve rakibinize bu noktadan vurmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Oyunun kontrol sistemi herkesin rahatlıkla oynayabileceği düzeyde hazırlanmış diyebilirim. Yön butonları sol tarafa, yumruk butonları da sağ tarafa konumlandırılmış. Keşke bunlar yerine basit kaydırma hareketleriyle oynama seçeneğimiz de olsaydı.

YORUMLAR