Run The Shadow 1.0.0.9 (winphone)

Run The Shadow

Run The Shadow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Run The Shadow, sessiz sedasız hareket ederek ilerlemeniz gereken harika bir Windows Phone bulmaca oyunu.

Run The Shadow, bir zamanların en yüksek güvenlikli hapishanesi Alcatraz’dan kaçmaya çalışan bir mahkumu kontrol ettiğimiz aksiyon yüklü bir Windows Phone oyunu. Her tarafta deneyimli güvenlik elemanlarının gezdiği, sürekli kontrol edilen bir hapishaneden kaçabilir misiniz veya ne kadar sürede kaçabilirsiniz?

Siyah beyaz görsellere sahip Alcatraz’dan kaçış oyununda oldukça tehlikeli bir mahkumun yerine geçiyorsunuz. Tek amacınız adanın ortasına inşa edilmiş, kaçması imkansız denilen bu Alcatraz hapishanesinden bir an önce kaçmak. Eyleminizi gerçekleştirmeden önce planınızı çok iyi yapmanız gerekiyor. Aksi halde sürekli devriye gezen görevliler ensenize yapışıveriyor ve sizi tekrar ait olduğunuz kafese kapatıyorlar.

Görsel anlamda çok zayıf kalan oyunun oynanışı için aynı şeyi söylemek yanlış olur. Toplam üç bölümden oluşan her bölümde de on seviye içeren aksiyon oyununda her bölümde yapacağınız şey farklı ve bölüme başlamadan önce mutlaka kısa bir tanıtım gösteriliyor. Tanıtımdan sonra tüm hünerlerinizi göstererek kaçış noktasına varmaya çalışıyorsunuz. Tabii ki bu çok kolay değil. Devriye gezen elemanların görüş açısına kesinlikle girmemeniz gerekiyor. Ölü noktalardan geçerek bölümü bitirmeyi düşünebilirsiniz. Ancak bu da mümkün değil. Çünkü toplamanız gereken yıldızlar elemanların görüş açısında. Kısacası oldukça zor, düşünmeden ilerleyemediğiniz bir oyun ile karşı karşıyasınız.

Kuşbakışı kamera açısı ile oynanan kaçış oyununun oynanışı ise oldukça basit. Nokta olarak gözüken karakteri kontrol etmek için kaydırma hareketini kullanıyorsunuz. Bazı bölümlerde kapıyı açmak için mekanizmayı harekete geçirmeniz gerekiyor. Bunun için ilgili noktada durmanız yeterli oluyor. Tabii ki tüm bunları gizlilik içerisinde yapıyorsunuz.

Run The Shadow, gizli hareket edilmesi gereken kafa yorucu bölümlerle karşılaşacağınız harika bir aksiyon oyunu ve kesinlikle Windows Phone cihazınıza indirmenizi öneririm.

YORUMLAR