Running with Santa 2 1.0.0.0 (winphone)

Running with Santa 2

Running with Santa 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Running with Santa 2, Noel Baba ile eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Running with Santa 2, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabildiğimiz bir sonsuz koşu oyunu. Adından da anlayacağınız üzere bu sefer kontrol ettiğimiz karakter bir Noel Baba.

Yılbaşına sayılı günler kala mağazadaki yerini alan Running with Santa 2, hikaye odaklı bir sonsuz koşu oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Noel Baba’nın kızağına yıldırım düşmesi sonucu tüm hediyeler dört bir yana saçılıyor. Bize de Noel’in felakete dönüşmemesi için tonton Noel Baba’ya hediyeleri bulması için yardım etmek düşüyor.

Noel Baba’nın dağıtacağı hediyeleri mümkün olduğunca kısa sürede bulmamız ve hediyelerin çocuklara ulaşmasını sağlamamız gereken oyunda buzlar diyarında karşımıza çeşitli engeller çıkıyor. Kimi zaman buzlu köprülerden geçiyor, kimi zaman keskin buz parçalarından sıyrılıyor, kimi zaman da geniş boşluklar üzerinden atlıyoruz. Tonton, kilolu bir Noel Baba’yı kontrol ettiğimizden hediyeleri toplamamız oldukça zor gibi görünse de yol boyunca karşımıza çıkan güçlendirmeler sayesinde bu zorluğu aşıyoruz.

Mobilde sonsuz koşu türünde oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Running with Santa 2, tatil sezonu için harika bir seçim olacaktır.