Runtastic Six Pack 1.0.0.0 (winphone)

Runtastic Six Pack

Runtastic Six Pack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    48

  • Üretici

    Runtastic

Runtastic Six Pack, bay ve bayanların karın bölgelerini geliştirmek amacıyla kullanabilecekleri bir Windows Phone egzersiz uygulaması.

Runtastic Six Pack, karın bölgenizi şekillendirmenizi yardımcı olan bir spor uygulaması. Windows Phone telefonunuzda ücretsiz kullanabileceğiniz egzersiz uygulaması sayesinde birkaç hafta içerisinde vücudunuzu şekillendirebilir ve yazı fit olarak geçirebilirsiniz.

Egzersiz uygulamaları hiç şüphesiz ki yaz aylarında en çok ihtiyaç duyulan uygulamalar. Özellikle işlerinizden dolayı spor salonuna gidecek vakit bulamıyor veya bütçe ayıramıyorsanız farklı egzersizler içeren spor uygulamaları oldukça iş görüyor. Hem evimizde hem de dış ortamda yapabileceğimiz egzersizler sunan bu yardımcı uygulamalardan biri de Runtastic Six Pack. Spor – egzersiz diyince akla gelen isimlerden Runtastic’in son uygulaması Six Pack, çoğumuzun ilk dikkat ettiği noktaya, karın bölgesine yoğunlaşıyor.

Karın bölgesini şekillendirme adına hem bayanların hem de bayların rahatlıkla uygulanabilecekleri farklı egzersizler sunan Runtastic Six Pack uygulaması sizi motive etmek adına kişisel antrenör seçeneği de sunuyor. Bay / bayan antrenörünüz egzersizleri uygulama aşamasında komutlar vererek sporunuzu en etkin şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor.

Spor salonu ekipmanına ihtiyaç duymadan ev ortamında rahatlıkla yapılabilecek egzersizler sunan uygulamanın en güzel yanı egzersizleri kategoriler halinde sınıflandırması (karnın hangi bölgesini çalıştırmak istiyorsanız o bölgeyi seçiyor ve sadece o bölgeyi geliştiren egzersizler çıkıyor.) ve hem resimli (hareketi en doğru şekilde yapmanız için) hem de videolu (videolar hd kalitede) olarak göstermesi.

Türkçe dil desteğiyle gelen Runtastic Six Pack, karın bölgenizi şekillendirmek adına yararlanabileceğiniz en iyi Windows Phone uygulaması.

YORUMLAR