Skulls of the Shogun 1.1.0.0 (winphone)

Skulls of the Shogun

Skulls of the Shogun
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skulls of the Shogun, ölümden sonraki hayatında da savaşmaya devam eden bir samurai generalinin hikayesini konu alan sıra tabanlı bir savaş oyunu.

Skulls of the Shogun, Windows Phone için bir artık klasik kabul edilebilecek bir mertebeye yerleşti. Retro oyunlara ilgileri konusunda bilinen 17-BIT yapımcıları bu oyunu Windows 8, Windows Mobile ve Xbox için çıkarttıktan çok geçmeden oyunun başarısı PS4, Vita, iOS ve Android platformlarına sıçrayacaktı. Oyunun ana hikayesinde savaşı kazanmasına rağmen arkadan haince bıçaklanıp yaşamını yütüren bir Samurai generali var. Ölümden sonraki dünyada mesleğine devam etmeye çalışan Shogun abimiz iyi bir taktik savaşı için uygun ordu formasyonuna ihtiyaç duyar.

Elle çizilmiş grafikleriyle göz kamaştıran oyun, bu estetiği sistem gereksinimlerini zorlamadan yakalamayı başardığı için ayrı bir takdiri hakkediyor. Advance Wars serisinin oynamış olanların aşina olacağı bir oyun metoduyla hem dengeli bir karma ordu oluşturmalısınız, hem de rakibin zaafını yakalayıp insanfsızca saldırmalısınız. Bu arada en önemli konu, generalinizin zarar görmemesi.

Tek kişilik bir oyun oynama beklentiniz varsa bu oyun, herhangi bir satın alma opsiyonu sunmadan vermiş olduğu 24 bölümle size uzun vadeli bir eğlenceyi garanti ediyor. Ama asıl bombanın patladığı yer, etten kemikten rakiplerle kapışabildiğiniz online savaş alanları. Oyun içi satın alma kaynaklı adaletsizlikten uzak kaliteli bir rekabet ortamına girmek istiyorsanız bu oyun karşınıza çıkabilecek en güzel örneklerden biri.

YORUMLAR