Sniper Shooting 1.0.0.0 (winphone)

Sniper Shooting

Sniper Shooting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper Shooting, Windows Phone cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz bir nişan oyunu.

Sniper Shooting, mobilde nişan oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Windows Phone telefonunuza indrip deneyebileceğiniz yapımlar arasında. Adından da anlayacağınız üzere oyunda suçluları karşısına alan bir keskin nişancıyı kontrol ediyoruz ve bize gösterilen hedefleri tereyağından kıl çekere gibi halletmeye çalışıyoruz.

Windows Phone platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkan Sniper Shooting, basit grafiklere ve oynanışa sahip bir keskin nişancı oyunu. Oyunda tek bir amacımız var o da bir keskin nişancı olarak sorgusuz sualsiz bize verilen görevleri titizlikle tamamlamak. Tabii ki aldığımız görevler ilerledikçe zorlaşıyor ve hedefimizi indirirken çok daha dikkatli davranmamız gerekiyor. Görev demişken oyunda şu an için 6 bölüm bulunuyor ve toplamda 36 görevi başarı ile tamamlamamız isteniyor. Hedefimiz her görevde değişiyor ve kimi öldürmemiz gerektiği bölümün başında söyleniyor. Bu yüzden notu okumadan kesinlikle göreve başlamayın.

Sniper Shooting oyununda başarı ile tamamladığımız her görev sonrası para kazanıyoruz ancak paramızı yeni bir silah satın almaktan başka bir şeyde kullanamıyoruz. Tabii ki doğru silah seçimi görevi tamamlamamız için önemli ancak keşke sanal para ile silah dışında da bir şeyler alabilseydik.

Vasatın bir kademe üzerinde grafik kalitesine sahip olan oyunda kontrol mekanizması iki farklı şekilde işliyor. Cihaz eğerek veya klasik dokunma hareketiyle hedefe kitlenebiliyor, otomatik yakınlaştırma sayesinde kolaylıkla indirebiliyorsunuz.

Sniper Shooting, nişan oyunları arasında çok kaliteli bir yapım değil ancak bir denenmeyi hak etmeyecek kadar da kötü değil. Keskin nişancı oyunlarından hoşlanıyorsanız ücretsiz olması açısından bir göz atmanızı öneririm.