Socl 1.0.0.0 (winphone)
Socl
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    143

  • Üretici

    Microsoft

Socl Microsoft'un yeni sosyal paylaşım ağıdır

Socl, Microsoft tarafından geliştirilerek Microsoft'un arama imkanlarıyla güçlendirilmiş, sosyal paylaşım yapmaya yeni bir anlam kazandıran bir sosyal ağdır.

Facebook gibi rakiplerinde yer alan fotoğraf paylaşma, ileti paylaşma ve video paylaşma özelliklerinin yer aldığı Socl resim paylaşma özelliğini oldukça geliştiriyor. Socl Windows Phone uygulamasında dikkati çeken en büyük nokta uygulamanın saniyeler içerisinde fotoğraf kolajları yapabilmemize imkan tanıması. Kendimize özel kolajları kolayca hazırlayabiliyoruz ve arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Ayrıca fotoğraflarımıza yazılar ekleyerek karikatürler şeklindek omik çalışmalar yapabilmek de mümkün. Uygulama Socl üzerindeki iletilere bu tip resimli mesajlar verebilme imkanı da sunmakta.

Socl kullanarak kısa animasyonlar tadındaki videolar hazırlamak da mümkün. Uygulamanın güzel yönü bu tip çalışmalarımızı Facebook, Twitter, Tumblr ve Pinterest gibi sosyal medya platformlarında paylaşabilme özgürlüğünü de sağlaması.

Socl ile Windows Phone 8 cihazınızdan görüntü yakalayarak paylaşmak da pratik bir hale getiriliyor. Sosyal ağınız üzerinde olup bitenleri uygulamanın sunduğu bildirimlerle anında öğrenebiliyoruz. Bu bildirimleri kişiselleştirmek ve sadece hoşumuza giden kaynaklardan bildiriler alabilmek de mümkün. Socl dünyanın farklı yerlerinden yeni insanlarla tanışmamıza aracı oluyor ve sosyal paylaşımı yeni bir boyuta taşıyor.

YORUMLAR