Sonic Dash 2.1.0.0 (winphone)
Sonic Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    604

  • Üretici

    SEGA of America

Sonic Dash, Sega'nın maskotu ve arkadaşlarını yönettiğiniz bir sonsuz koşu oyunudur.

Sega oyun konsolunda karşımıza çıkan farklı tarzı ile milyonların sevgisini kazanan kirpi Sonic, mobil platformda da kendisine yer buluyor ve Sonic Dash adıyla karşımıza çıkıyor. Sonsuz koşu türünde hazırlanan oyunda Sega’nın maskotu ve arkadaşlarını yönetiyoruz.

Bir mobil oyuna göre yüksek kalitede grafiklere sahip olduğunu düşündüğüm Sonic Dash, Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli telefon ve tabletlerde oynanacak şekilde tasarlanmış ve ücretsiz olarak geliyor.

Sonic Dash, türü itibariyle mağazadaki birçok oyundan farklılık göstermiyor ancak Sonic ve onun arkadaşları Tails, Shadow ve Knuckles karakterleri ile oynamak, onların özel güçlerini kullanarak platformları geçmek son derece keyifli. Oyunun alışma bölümü bile oldukça hızlı ve zorlu tasarlanmış. Tabii ki oyunu oynadıkça karakterlerin hareketlerine alıştığınızdan çeşitli engelleri daha kolay geçiyorsunuz.

Kirpi Sonic’i mobil cihazlarımıza taşıyan yapımda sadece engelleri aşarak ve altınları toplayarak ilerlemiyor, bölüm sonu düşmanlarını da alt etmeniz gerekiyor. Sonic dünyasının en tehlikeli karakterlerini yok etmek içinse Sonic’in tüm kıvraklığını ve yeteneklerini kullanmanız gerekiyor.

Dünyanın en hızlı kirpisi Sonic’in yeteneklerini geliştirme imkanı da sunan oyunu oynadıkça daha fazla ödül kazanıyorsunuz. Özel bölümler, harika ödüller, ek karakterler ve daha fazlası günlük meydan okumaları tamamladığınızda sunuluyor.

YORUMLAR