Space Heads 1.2.2.0 (winphone)

Space Heads

Space Heads
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Heads, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi uzay oyunlarından biri.

Space Heads, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz hem görsel açıdan hem de oynanabilirlik olarak en kaliteli uzay oyunu. Uzay geminizle tehlikelerle dolu bir tünelde ilerleyerek zorlu görevlerin üstesinden gelmeye çalıştığınız oyunda farklı uzay gemileri ve pilotlarla oynama şansına da sahipsiniz.

Sonsuz koşu türünde hazırlanmış ender uzay oyunlarıdan birisi de Space Heads. Aksiyon dozunun tavan yaptığı oyunda alıştırma bölümünü başarıyla tamamladıktan sonra doğrudan göreve geçiyorsunuz. Göreviniz uzay geminizle olabildiğince uzak noktaya gitmek. Bunun çok basit olduğunu düşünebilirsiniz ancak uzay geminiz git gide hızlandıkça, aralarından silme geçebileceğiniz engeller çıktıkça bunun böyle olmadığını anlıyorsunuz. Öte yandan engeller daha önünüze çıkmadan algılamanız son derece önemli. Aksi halde uzay geminiz o hızla büyük hasar alıyor ve oyuna ya yavaş devam ediyorsunuz, ya da veda ediyorsunuz.

Japon anime filminden esinlendiği söylenen görseller, sürükleyici atmosferin içerisine çeken hareketli müziklerle süslenen uzay oyununda geminizi özelleştirme şansına da sahipsiniz. Özellikle engellere çarpsanız dahi hasar almanızı engelleyen kalkan ve birden hızlandıran güçlendiriciyi almanızı tavsiye ederim. Oldukça fayda sağlayan bu yardımcıları oyun esnasında topladığınız veya gerçek parayla satın aldığınız elmasları kullanarak uzay geminize dahil edebiliyorsunuz.

YORUMLAR