Star Wars: Assault Team 1.0.0.101 (winphone)

Star Wars: Assault Team

Star Wars: Assault Team
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars: Assault Team bize bolca eğelence sunan bir oyundur

Star Wars: Assault Team LucasArts'ın ünlü sinema yapımı Star Wars'ın heyecanını mobil cihazlarımıza taşıyan ve ücretsiz olarka oynayabileceğiniz bir mobil kart oyunudur.

Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerimizde oynayabileceğimiz taktiksel savaş sistemine dayanan bir kart oyunu olan Star Wars: Assault Team'de serideki filmlerde yer alan farklı kahramanları bir araya getirerek kendi kahraman takımımızı yaratıyoruz ve düşmanlarımızın karşısına çıkarak bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Star Wars: Assault Team'de birçok farklı görev yer alıyor; kimi zaman düşmanın uzay gemilerinden kaçmaya çalışırken kimi zaman Wookie direnişine katılıyor kimi zaman da Mos Espa gibi filmden aşina olduğumuz mekanları ziyaret ederek saldırılara karşı hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Star Wars: Assault Team hem tek kişilik görevler yapabilmemize hem de PvP mücadelelerinde diğer oyunculara karşı mücadele edebilmemize imkan tanıyor. Oyunun çok oyunculu modu oyuna farklı bir heyecan kazandırmakta. Filmden tanıyacağımız kahramanlar olan Luke Skywalker, Han Solo, Boba Fett gibi kahramanlara oyunda rastlayabilmekteyiz ve görevleri tammaladıkça kahramanlarımızın yeteneklerini geliştirebilmekteyiz.

Star Wars: Assault Team kaliteli grafikleriyle ve eğlenceli oynanışıyla oyun severlerin gözdesi olmaya aday bir oyun.

YORUMLAR