Star Wars Rebels: Recon 1.0.0.1 (winphone)

Star Wars Rebels: Recon

Star Wars Rebels: Recon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    74

  • Üretici

    Disney

Star Wars Rebels: Recon side scroller türünde bir aksiyon oyunudur

Star Wars Rebels: Recon oyunculara bir Star Wars kahramanı olma imkanı veren bir mobil aksiyon oyunu.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlar için geliştirilmiş side scroller türünde bir Star Wars oyunu olan Star Wars Rebels: Recon ya da Türkçe adıyla Star Wars Asiler: Keşif Görevi'nde Star Wars ile özdeşleşmiş mekanlara konuk olarak İmparatorluk güçlerine karşı savaşma keyfini yaşayabiliyoruz. Star Wars Rebels adlı televizyon şovu temel alınarak geliştirilmiş olan Star Wars Rebels: Recon'da direnişin bir parçası olarak tehlikeli görevlere çıkıyoruz. Bu görevlerdeki ana kahramanımız ise Ezra Bridger. Ezra ile Stormtrooper'larla, Tır Fighter'larla savaşırken AT-MP gibi araçları kullanabiliyor ve yoğun bir şekilde aksiyon yaşayabiliyoruz.

Star Wars Rebels: Recon'da bölüm sonu canavarları bize zorlu mücadeleler sunuyor ve heyecan dolu anlar yaşatıyor. Oyunun bir platform oyunu ile 2 boyutlu aksiyon oyununun karışımı olduğu söylenebilir. Star Wars Rebels: Recon'daki görevlerde kimi zaman engelleri aşmamız gerekirken kimi zaman düşmanlarla yoğun çatışmalara giriyoruz. Farklı silahlar kullanabildiğimiz oyunda ışın kılıcı da kullanabileceğimiz silah seçenekleri arasında.

Star Wars Rebels: Recon görsel olarak gayet başarılı bir oyun. Karakter animasyonları ve görsel efektler göze hoş görünüyor. Oyunun tek eksi yönü oyunun sadece belli bir kısmını ücretsiz olarak oynayabilmeniz. Geriye kalan bölümleri uygulama içi satın alım işlemiyle açabiliyorsunuz.

YORUMLAR