Sword vs Sword 4.4.3.0 (winphone)

Sword vs Sword

Sword vs Sword
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elit şövalyelerin kapıştığı bir düello etkinliğinde zirveye çıkmaya çalıştığınız ücretsiz bir dövüş oyunu.

Şövalyeler arasında silahlı ve zırhlı kalkanlı savaşlar yapmış olduğunuz Sword vs Sword, ismini kelime kelimesine uygulayan bir dövüş oyunu. Savaş oyunu yerine dövüş oyunu dememizin en büyük sebebi bu çatışmaların düellolar halinde gerçekleşmesi. İşin farklı kısmı elbette işin orta çağ konseptiyle sunuluyor olması. Burada amacınız sizin kadar kuşanmış olan rakiplerinize karşı olan mücadelelerden zafer ile ayrılmak.

Oyunda kazandığınız her düello sonunda elinize bir kazanç geçiyor ve bununla birçok silah ve zırh seçenekleri arasında sizin stratejinize uygun olanı veya maddi gücünüzün yettikleri arasından seçim yapıp bir sonraki karşılaşmaya daha hazır oluyorsunuz. Çünkü oynadıkça karşınıza daha güçlü rakipler gelecek. Buna karşılık verebilmek için rakibe göre kuşanmış olmanız da şart.

Windows Phone cihazlarınız için ücretsiz olarak sunulan bu oyun normal dövüş oyunlarından sıkılanların ilgisini çekecektir. Para toplamak için defalarca kez aynı dövüşleri yapmak istemiyorsanız uygulama içi satın alma ile oyun içersinde bulunan teçhizatları daha hızlı şekilde satın alabilirsiniz.