Table Tennis 3D 1.1.0.1 (winphone)

Table Tennis 3D

Table Tennis 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Table Tennis 3D, 3 farklı oyun modu içeren oynaması zevkli bir masa tenisi oyunudur.

Table Tennis 3D, gerçekçi fizik motoru, yenilikçi kontrol sistemi ile mobil platformda en dikkat çeken spor oyunları arasındadır. Boş zamanlarınızda kafanızı yormadan oynayabileceğiniz zevkli ve eğlenceli bir masa tenisi oyunu arıyorsanız bu oyun tam size göre.

Table Tennis 3D, öğrenmesi kolay ancak usta olması zaman alan mobil oyunlardan biri. Topa vurmak için tek yapmanız gereken parmağınızı kaydırmak. Ancak zamanlamayı çok iyi ayarlamanız gerekiyor. Kaydırmayı çok yavaş yaptığınızda rakibinizin karşılık vermesi de kolaylaşıyor ve oyun sıradan bir masa tenisi oyununa dönüşüyor. Kaydırmayı doğru zamanda yaptığınızda hem rakibinizin topu karşılaması zorlaşıyor, hem de oyun daha hızlı olduğundan heyecan seviyesi de yükselmiş oluyor. Tabii ki rakibinizin seviyesi de oyunun akışını etkiliyor. Eğer mobilde ilk defa masa tenisi oyunu oynamıyorsanız doğrudan zorda başlamanızı tavsiye ederim.

Grafiklerin arka plana atıldığı, eğlencenin üst seviyeye çıkartıldığı oyunda ister kariyer yapıyor, isterseniz de çevrimiçi düzenlenen turnuvalara katılabiliyorsunuz.

Table Tennis 3D Özellikleri:

  • Uluslararası masa tenisi ligi
  • 20 eşsiz masa tenisi oyuncusu
  • Çoklu oyuncu desteği
  • Gerçeğe yakın fizik
  • Liderler tablosu

YORUMLAR