TouchRetouch 1.0.0.2 (winphone)

TouchRetouch

TouchRetouch
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TouchRetouch ile birkaç dokunuşla fotoğraflarınızdan istenmeyen nesneleri kaldırabilirsiniz.

TouchRetouch, fotoğraflarınızdan istemediğiniz içerikleri kaldırmanıza yardımcı olan bir mobil uygulamadır. Çekim esnasında kameranıza giren bir kişiyi veya eşsiz doğa manzarasında görüntüyü bozan bir objeyi bu uygulama ile kolaylıkla çıkarabilir, fotoğrafı yeniden çekmek durumunda kalmazsınız.

Ödül kazanmış fotoğraf uygulamaları arasında olan TouchRetouch, kırpma, filtreleme, pozlama ayarları gibi düzenleme araçları da içeren, ana görevi istenmeyen obje ve içerikleri fotoğraflarınızdan kaldırmak olan basit kullanımlı bir uygulama. Sadece fotoğrafta istemediğiniz öğeleri seçin ve “Go” butonuna dokunun. Fotoğraf düzenleme işlemi hiç bu kadar kolay, hızlı ve pratik olmamıştı.

TouchRetouch’ın ana ekranı düzenleyeceğiniz fotoğrafı açmanızı sağlayan Start, uygulamanın kullanımına ilişkin temel ve gelişmiş videolu öğreticiler içeren Video Tutorials ve uygulamayı paylaşmanızı sağlayan sosyal ağ sitelerinin kısayollarından oluşuyor.

Profesyonellik gerektirmeyen uygulama, Kement, Fırça, Silgi ve Taşıma adını taşıyan 4 düzenleme butonunu kullanımınıza sunuyor. Kement aracını kullanarak fotoğrafın belirli bir alanını işaretliyorsunuz, uygulama da seçilen alandaki nesneyi otomatik olarak kaldırıyor. Kaldırılacak alanı elle seçmek istiyorsanız Fırça aracını kullanıyorsunuz. Seçtiğiniz kısımların kaldırılmasını istiyorsanız Silgi aracını kullanıyorsunuz. Taşıma aracı da alan vurgulaması gerektirmeden fotoğrafı konumunu değiştirmenize izin veriyor. Düzenleme ekranının sağ üst köşesinde bulunan buton da fotoğrafınızın düzenlenmiş ve el değmemiş halini görmenize yarıyor.

TouchRetouch ile fotoğraflarınızdaki istemediğiniz nesneleri çıkartmanız çok zamanınızı almayacak.

YORUMLAR