ProShot

ProShot

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 301
  • DOSYA BOYUTU 2.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rise Up Games

ProShot yüksek kaliteli fotoğraflar çekmenize yardımcı olan bir kamera uygulamasıdır

ProShot eğer mobil cihazınızı kullanarak profesyonel kalitede fotoğraflar ve videolar çekmek isterseniz ihtiyacınızı karşılayabilecek bir kamera uygulaması

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz en detaylı ve en kapsamlı kamera uygulamalarından biri olan ProShot temel olarak Android cihazınızı bir DSLR makine gibi kullanmanıza imkan tanıyor. ProShot ile fotoğraf veya video çekerken birçok farklı ayarı kendi elinizle belirleyebiliyorsunuz.

ProShot içerisinde otomatik ayar kalıpları içerirken size bu ayar kalıplarında oynama yapma imkanı da veriyor. Dilerseniz uygulamayı kullanarak kameranızın pozlama değerini belirleyebilir, flash, odaklama, ISO, beyaz dengesi gibi ayarlarını kendi eliniz ile yapılandırabilirsiniz. Dilerseniz uygulama yarı otomatik ayar kalıplarını kullanarak hazır ayarların üzerine kendi yapılandırmanızı eklemenizi de sağlıyor.

ProShot ile çekilecek fotoğrafın en-boy oranını siz belirleyebilirsiniz. Uygulama ile yaygın olarak kullanılan en-boy oranlarının yanısıra kendi oluşturacağınız en-boy oranlarını kullanabiliyorsunuz. ProShot fotoğraf çekerken tek parmağınızla zoom yapmanıza izin veriyor. HDR, gece modu ve aksiyon gibi farklı sahne modlarıyla ihtiyacınıza uygun bir şekilde fotoğraf çekebilirsiniz.

ProShot ile çektiğiniz fotoğraflarızı RAW ve JPEG formatlarında kaydedebiliyorsunuz. Video çekimlerinde çözünürlük, saniyedeki kare hızı, saniyedeki bit değeri, ışık ayarı gibi ayarları yapabiliyor, timelapse modu ve video çekiminde zoom yapabilme gibi özellikleri kullanabiliyorsunuz.