Video 360

Video 360

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,720
  • DOSYA BOYUTU 2.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Webrox

Video 360 ile YouTube 360 derece videoları Windows cihazlarınızdan izleyebiliyorsunuz.

Video 360, YouTube 360 derece videolarını Windows tabanlı tablet ve bilgisayarımızdan izleyebilmemiz için yapılmış bir uygulama. Windows 8.1 üzeri cihazlarla uyumlu en iyi YouTube istemcisi olarak bildiğimiz Tubecast imzasını taşıyan uygulamada 4K çözünürlüklü videolar da rahatlıkla izlenebiliyor.

Dünyanın en çok takip edilen çevrimiçi video izleme platformu YouTube’da bildiğiniz üzere 360 derece videolar da çekilebiliyor. Çok sık olmasa da rastgeldiğimiz bu videoları izlerken bazen sorun yaşayabiliyoruz. Video 360 bunun için özel olarak yapılmış bir uygulama. Hem klasik hem de dokunmatik cihazlarda rahat bir kullanım sunan uygulama ile YouTube üzerinde 360 derece açıyla çekilmiş videolara ulaşabiliyor ve sorunsuzca izleyebiliyorsunuz.

Video 360, YouTube 360 derece videoları en iyi şekilde göstermek için cihazın sensörlerinden yardım alıyor. (Eğer uygulamayı Windows tabletinizde kullanırsanız bu hissi alabilirsiniz) Cihazınızı döndürerek videonun farklı açılarını kolaylıkla görebiliyorsunuz. Öte yandan videonun dilediğiniz noktasına odaklama yapmanız da mümkün.