Perfect Movies

Perfect Movies

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 109
  • DOSYA BOYUTU 6.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Perfect Thumb

Perfect Movies, Windows tablet, bilgisayar ve televizyonunuzda altyazılı filmleri sorunsuzca izleyebileceğiniz ücretsiz medya oynatıcı.

Perfect Movies, Windows platformunda evrensel medya oynatıcı olarak karşımıza çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan basit kullanımlı medya oynatıcı özellikle altyazılı filmleri oynatmada oldukça başarılı.

Windows tablet ve bilgisayarda önyüklü gelen medya oynatıcıya alternatif olarak kullanabileceğiniz Perfect Movies, altyazılı film izlemeyi seven kişiler için özel hazırlanmış diyebilirim. Altyazılı filmlerde altyazının tutmaması, boyutunun ayarlanamaması gibi sorunlarla karşılaşılması olası ve bu tür sorunları uygulamada çözmek son derece basit. Altyazıda senkron sorunu varsa ufak ayar çekerek yazı ile konuşmaların tutmaması sorununu çözebiliyorsunuz. Gözlerinizde problem varsa yazı tipini ve boyutunu ayarlayarak filmi dilediğiniz mesafeden rahatlıkla izleyebiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel tarafı da izlenen içeriği hafızasına alması. Filmi yarım bırakıp dışarı çıkmanız gerektiğinde evinize döndüğünüz vakit filminize kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.