Font Candy

Font Candy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,045
  • DOSYA BOYUTU 7.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EasyTigerApps

Font Candy, resme yazı yazmak veya yazıya resim eklemek için kullanabileceğiniz en iyi Windows 8.1 uygulaması.

Font Candy, bilgisayarınızdaki resimlere yazı yazmak, tipografik yazı tasarımı yapmak için kullanabileceğiniz en iyi Windows uygulamalarından biri; hatta en iyisi diyebilirim. Tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz uygulamada fotoğraflarınızı anlamlı metinlerle süsleyebilir veya tam tersini dilediğiniz bir resmi yazınıza gömebilirsiniz.

Mevcut galerinizdeki veya yeni çektiğiniz resimler, Facebook fotoğraflarınız üzerinde çalışmanıza izin veren uygulama ile fazla uğraşıda bulunmadan birkaç tıkla (dokunuşla) resme dilediğiniz yazıyı ekleyebiliyor, tipografi yazı yazabiliyorsunuz. Yazı ekleme menüsü ise detaylı gibi görünse de herkesin kullanabileceği şekilde yapılmış. Yazınızı fotoğrafın hangi köşesine alacağınızı, yazının boyutunun ve tipinin ne olacağını rahatlıkla belirleyebiliyorsunuz. Dilerseniz resim üzerinde de kontrast, parlaklık, renk gibi çeşitli ayarlamalar yapmanız mümkün. Gerek resim gerekse de yazı üzerinde yapılan işlemleri yapmak oldukça basit ve de en önemlisi sosyal ağlardan alışık olduğunuz kaydırıcılarla ince ayarlar yapabiliyorsunuz.

Resme yazı yazma, yazıya resim ekleme konusunda Windows platformundaki en başarılı uygulama olduğunu düşündüğüm Font Candy’de dikkat çeken diğer bir nokta “alıntılar” bölümü. Eğer resminize yazacak bir şey aklınıza gelmiyorsa editörlerin kendi sözlerini alıp kullanabiliyorsunuz.