Vinci

Vinci

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 207
  • DOSYA BOYUTU 3.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici V Kontakte

Vinci, Android cihazlarınıza indirebileceğiniz ve günümüzün popüler resim düzenleme uygulaması Prisma'ya benzer bir uygulamadır.

Vinci, Androd işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde çalışabilen bir resim düzenleme uygulamasıdır.

Önce iOS'a yayınlanan ardından uzun bir süre sonra Android için piyasaya sürülen Prisma, günümüzün en çok kullanılan resim düzenleme uygulamalarının başında geliyor. Hatta uygulama o kadar çok kullanılıyor ki; halihazırda bütün mağazalarda en çok indirilen yazılımların önüne geçmeyi başardı. Haliyle diğer uygulama geliştiricileri de kendilerine has böyle uygulamaları hazırlamak istiyorlar.

Rusya'nın en büyük sosyal medya platformu VK tarafından hazırlanan Vinci de tam olarak buna örnek verilebilecek bir uygulama. Daha doğrusu direkt olarak Prisma klonu diyebiliriz. Bazı noktalarda Prisma'nın çok gerisinde kalırken, bazı noktalarda ise çok önde olduğunu da söylemek gerek. Android cihazlarınız üzerinde çalışabilecek böylesine bir uygulama arıyor ve fotoğraflarınıza renklendirmek istiyorsanız, Vinci tam size göre. Üstelik tamamen ücretsiz olarak indirebileceğinizi de unutmayalım. Denemenizi kesinlikle öneririm.