Pic Collage

Pic Collage

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,445
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cardinal Blue Software

Pic Collage, Windows cihazınızda fotoğraflarınızdan kolaj hazırlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Pic Collage, Windows bilgisayar ve tabletinizde fotoğraf kolajı hazırlamak için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri ve ücretsiz olarak geliyor. Cihazınızdaki fotoğraflar veya internetten bulduğunuz fotoğraflar üzerinde düzenleme yapabiliyorsunuz.

Birkaç fotoğrafı aynı kareye sığdırmak için kullandığımız kolaj uygulamalarından biri olan Pic Collage, son olarak Windows platformunda karşımıza çıkıyor. Kullanışlı, modern ve olabildiğince sade arayüzü sayesinde hem dokunmatik hem de klasik bilgisayarlarda rahat bir kullanım sunan kolaj uygulamasında fotoğraflar üzerinde tam düzenleme yetkisine sahipsiniz. Arka planlar, efektler, kenarlıklar, çıkartmalar kıacası kolajınızı renklendiren çok sayıda araç bulunmakta. Ekranın altına konumlandırılan bu araçları kullanmak son derece basit.

Profesyonel kullanıcılara hitap eden fotoğraf işleme yazılımı Photoshop’un basitleştirilmiş hali diyebileceğimiz Pic Collage’da hazırladığınız kolajları doğrudan arkadaşlarınızla sosyal ağlar üzerinden veya e-posta ile paylaşabiliyorsunuz.