Playcast

Playcast

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,072
  • DOSYA BOYUTU 3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Webrox

Playcast, Windows PC'nizdeki video, fotoğraf ve müziklerinizi kablosuz olarak televizyonunuza aktarma kolaylığı sunuyor.

Playcast, Windows işletim sistemli bilgisayar ve tabletinizde izlediğiniz filmi veya dinlediğiniz müziği televizyonunuza kablosuz olarak aktarmak istediğinizde kullanabileceğiniz bir uygulama.Chromecast, Apple TV veya DLNA etkinleştirilmiş Smart TV’ye sahip iseniz video, fotoğraf ve müziklerinizi kablolarla uğraşmadan yansıtabileceğiniz pratik ve kolay kullanımlı bir uygulama.

Windows işletim sistemiyle birlikte gelen kablosuz görüntü aktarma özelliğini kullandıysanız Playcast’i de rahatlıkla kullanabileceğinizi düşünüyorum. Gerek telefon gerekse de bilgisayarınızdaki medya dosyalarınızı tek dokunuşla büyük ekranlı televizyonunuza yansıtmak için tek yapmanız gereken oynatıcı barında çıkan görüntü aktarma simgesine dokunmak. Akabinde çıkan listeden DLNA akıllı televizyonunuzu seçerek hızlıca aktarımı sağlayabiliyorsunuz.

Playcast’i kablosuz görüntü ve ses aktarımı olarak kullanabilmenin haricinde medya oynatıcısı olarak ta kullanma şansına sahipsiniz. Yerel alanda ve OneDRive, Google Drive, Dropbox gibi bulut depolama servislerinde bulunan dosyalarınıza erişip dahili oynatıcıdan görüntülemeniz mümkün.