Vyclone

Vyclone

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 136
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vyclone

Vyclone, Android cihazlarınızı kullanarak arkadaşlarınız ile birlikte farklı açılardan birlikte video oluşturmanızı sağlayan etkileyici ve eğlenceli bir uygulamadır.

Vyclone, sosyal video platformu olarak hizmet veren ve arkadaşlarınız ile birlikte farklı açılardan çekilmiş videoları birleştirmenize, senkronize etmenize ve düzenlemenize olanak sağlayan yararlı ve kullanışlı bir Android uygulamasıdır.

En popüler ve iyi video uygulamalarından biri olan Vyclone ile oldukça keyifli videolar oluşturabilmek mümkün. Özellikle doğum günleri, toplantılar, konferanslar, tanıdıklarınız ile birlikte yapılan aktiviteler, etkinliklerde çekilen videolar üzerinde etkili sonuçlar ortaya çıkaran uygulamaya bayılacaksınız.

Vyclone'a Facebook hesabınız ile giriş yapabildiğiniz gibi, isterseniz uygulamayı yükledikten sonra kendi adınıza yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra video birleştirme, düzenleme ve senkronize etme işlemlerini Vyclone sizin adınıza otomatik olarak yapar. Sizin yapmanız gereken tek şey, aynı etkinlikte bulunduğunuz bir arkadaşınız ile video çekmek. Gerisini Vyclone halleder. Ne kadar çok arkadaşınız ayrı ayrı video çeksede, tüm video içeriklerini birleştirerek bir araya getiren uygulama etkileyici.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı bir an önce denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Ortaya çıkan videoları izledikten sonra beğeneceğinize eminim.