Tripwolf 2015.327.1306.4689 (winphone)
Tripwolf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    21

  • Üretici

    Tripwolf

Alternatif seyahat uygulamaları arasında dikkat çeken Tripwolf, çevrimdışı kullanım özelliği ile dikkat çekiyor.

Sade ve şık görünümlü bir seyahat rehberi olan Tripwolf, Windows Phone cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulama. MSN Travel uygulamasına bir alternatif arıyorsanız yine Windows Phone tasarım diline uygun bir şekilde hazırlanmış olan Tripwolf ile 500'den fazla yer hakkında bilgi edinmeniz mümkün.

Özellikle yurt dışında sıkça ziyaret edilen kentler için hazırlanmış olan bu rehber uygulaması, kültür ve yaşam tarzı konulu bilgileriyle bulunduğunuz yer konusunda sizi eksik bırakmayan bilgilerle donatıyor. Tecrübeli seyahat yazarlarının kaynaklarını okuyabildiğiniz bu uygulama aracılığıyla birinci ağızdan yaşanan tecrübeler doğrultusunda kültürel bir faaliyet yaşayabilirsiniz.

Özellikle yurt dışı gezisi yaparken SIM kartınızın geçersiz olması nedeniyle internet bağlantısı olmadan sıkıntı yaşayabilirsiniz. Tripwolf bu sıkıntıları azaltabilmek için size yardımcı oluyor. Bulunduğunuz bölgenin bilgilerini sizin için yükleyen uygulama, internet bağlantısı olmadan da ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ve haritaya ulaşmanızı sağlıyor.

Türkçe dil desteği bulunmayan uygulamanın İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca dil seçeneklerinden birini tercih etmek durumunda olduğunuz gerçeğin dışında Tripwolf'u hazırlayan ekip oldukça başarılı bir iş çıkarmış diyebilirim. Tripwolf'u ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR