UFB 2 1.0.4.0 (winphone)

UFB 2

UFB 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UFB 2, tek tuşla oynanabilen eğlenceli bir kafes dövüşü oyunu ve Windows Phone için ücretsiz.

UFB 2 (Ultra Fighting Bros), Windows Phone telefonunuzda hem tek başımıza hem de arkadaşımızla birlikte oynayabildiğimiz bir kafes dövüş oyunu. Ücretsiz olması ve cihazda fazla yer kaplamaması da oldukça güzel.

Görsellikten ziyade oynanışa odaklanan yapımda kariyer modunda en güçlü kafes dövüşleriyle teke tek kapışabiliyor veya arkadaşımızla aynı cihaz üzerinden oynayabiliyoruz. Kariyer modunu seçtiğimizde her biri farklı ülkelerden farklı dövüşen dövüşçülerle karşılaşıyor ve tek tek indirerek ilerliyoruz. Kariyerimiz boyunca dövüşmenin haricinde altın toplama, kutu parçalama gibi aksiyonlara da giriyoruz. Süre sınırlı olan ve ara ara karşımıza gelen bu bölümler yeni dövüşçülerin ve kafeslerin kilidini açmamıza yardımcı oluyor. Unutmadan, bu modda zorluk düzeyi seçemiyoruz ve ilerledikçe daha zeki, kıvrak ve dayanıklı dövüşçülerle başa çıkmamız gerekiyor. Diğer oyun modu olan Birebirde ise sadece arkadaşımıza karşı ve de aynı cihazdan dövüşebiliyoruz. Bence bu bölümde farklı cihazlardan oynayabilme ve dünya genelinde oyuncularla kapışma seçenekleri olmalıydı.

Orta kalitede görsellerle ve çılgın müziklerle süslenen kafes dövüşü oyununda kontrollerin oldukça basit olduğunu söyleyebilirim. Alışması zaman alan karmaşık butonlar yerine her şeyi tek dokunuşla yapabiliyoruz. Hem dövüşçünüzü kontrol etmek, hem de savunma yapmak için tek butondan yardım alıyoruz. Tabii ki basılı tut ve bırak mekanizmasına sahip bu tek butonu büyük ustalıkla kullanmanız gerekiyor.

Mixed Martial Arts (MMA)’dan esinlenerek hazırlanan UFB 2 oyunu, Windows Phone platformundaki en iyi kafes dövüşü oyunu.